SUPA24
Woonkamer; houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
Balkon; uitzicht
Woonkamer; uitzicht, houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
545 000 €
(7 899 € / m²)
Verkoop
3
1
69 m²
Rue Éliane, Meudon

slaapkamer3
vlak69 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - David Le Boudec vous propose: Meudon-sur-Seine — Appartement 3 pièces lumineux avec extérieur et vue dégagée- Proximité du T2Situé au 2ᵉ ...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Houten vloerOpen leefruimteApart toiletNatuurlijk lichtWeergave

Ander
Leeftijd van het aanbod: 72dagen
Bijgewerkt: 28dagen

Plaatsen

Rue Éliane, Meudon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France