SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
359 000 €
(5 983 € / m²)
Verkoop
3
1
60 m²
Rue Éliane, Meudon

slaapkamer3
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Gaëlle Chainieux vous propose: Meudon Val Fleury - Superbe 3 pièces traversant de 60 m², entièrement rénové avec de belles prestations, l...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 79dagen
Bijgewerkt: 22dagen

Plaatsen

Rue Éliane, Meudon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France