SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
85 000 €
(4 474 € / m²)
Verkoop
1
1
19 m²
Rue des Genêts, Mers-les-Bains

slaapkamer1
vlak19 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Ingrid Pimont vous propose: Saisissez l'opportunité unique de devenir propriétaire d'un appartement à Mers-les-Bains à 300 m de la plage....

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rue des Genêts, Mers-les-Bains
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France