SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
289 000 €
(7 811 € / m²)
Verkoop
2
1
37 m²
Avenue Boyer, Menton

slaapkamer2
vlak37 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

L'Agence Amarante St Roch présente, un appartement 2 pièces situé dans le secteur recherché de Garavan, à proximité immédiate de la gare, des plages e...

Warmtepomp
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Avenue Boyer, Menton
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Amarante St Roch