SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
80 000 €
(4 444 € / m²)
Verkoop
1
1
18 m²
Rue Brunet, Marseille

slaapkamer1
vlak18 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Idéalement situé dans le quartier recherché des Chartreux, rue Edouard Deiss, au sein d'une petite copropriété, découvrez ce studio de 18,6 m2 (Loi Ca...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue Brunet, Marseille
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Cabinet Paul Stein