SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
133 000 €
(4 926 € / m²)
Verkoop
2
1
27 m²
Boulevard de la Liberté, Marseille

slaapkamer2
vlak27 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Sylvie Malgouyres vous propose: Charmant appartement rénové à deux pas du Vieux-Port de MarseilleIdéalement situé dans le cOEur historiqu...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Boulevard de la Liberté, Marseille
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France