SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
146 000 €
(4 294 € / m²)
Verkoop
2
1
34 m²
Rue Crillon, Marseille

slaapkamer2
vlak34 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Daniel Ferrante vous propose: Très bel appartement côté rue, idéalement situé au coeur du secteur de la TIMONE, au premier étage sur 2 da...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rue Crillon, Marseille
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France