SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
129 000 €
(2 048 € / m²)
Verkoop
4
1
63 m²
Boulevard Nungesser, Marseille

slaapkamer4
vlak63 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

ÉTAGE ÉLEVÉ ! Traverse de la Mère de Dieu, devenez le propriétaire privilégié de ce MAGNIFIQUE appartement TRAVERSANT 4 pièces en TRES BON ÉTAT de 64m...

Warmtepomp
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Boulevard Nungesser, Marseille
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER