SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
115 000 €
(3 966 € / m²)
Verkoop
1
1
29 m²
Impasse Jolie Manon, Marseille

slaapkamer1
vlak29 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Très joli studio lumineux + Balcon + Parking

Dans une résidence étudiante bien entretenue, découvrez ce superbe studio entièrement équipé et meublé, ...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Impasse Jolie Manon, Marseille
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER