SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
140 000 €
(3 889 € / m²)
Verkoop
2
1
36 m²
Impasse Jolie Manon, Marseille

slaapkamer2
vlak36 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

T2 36M2 lumineux avec grande terrasse Boulevard de ParisIdéalement situé sur le boulevard de Paris, découvrez ce charmant appartement T2 offrant un ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 61dagen
Bijgewerkt: 42dagen

Plaatsen

Impasse Jolie Manon, Marseille
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Grand-duc Immobilier