SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
469 000 €
(5 583 € / m²)
Verkoop
4
1
84 m²
Rue d'Endoume, Marseille

slaapkamer4
vlak84 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

SOUS-OFFRE ACCEPTÉE : Situé dans le secteur très recherché de Saint-Lambert, au fond d’une impasse particulièrement calme et à proximité immédiate de ...

Parameters

Gegenereerd door AI

Open leefruimteApart toiletHoge plafondsNa de reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 63dagen
Bijgewerkt: 22dagen

Plaatsen

Rue d'Endoume, Marseille
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

J. Daher Immobilier