SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
99 000 €
(1 904 € / m²)
Verkoop
3
1
52 m²
Impasse Jolie Manon, Marseille

slaapkamer3
vlak52 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

POUR INVESTISSEUR APPARTEMENT LOUE Archipels immobilier vous propose un bel appartement T3 au premier étage d'une copropriété bien entretenue et idéal...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 161dagen
Bijgewerkt: 35dagen

Plaatsen

Impasse Jolie Manon, Marseille
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Archipels Immobilier