SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
178 000 €
(2 697 € / m²)
Verkoop
3
1
66 m²
Rue Varichon, Lyon

slaapkamer3
vlak66 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

À découvrir sans tarder !Lyon Immobilier vous présente ce bel appartement T3 de 66 m2, idéalement situé dans le 8ème arrondissement de Lyon, au sein d...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue Varichon, Lyon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lyon Immobilier