SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
300 000 €
(2 913 € / m²)
Verkoop
5
1
103 m²
Impasse du Point du Jour, Lyon

slaapkamer5
vlak103 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Palma Belotti vous propose: À vendre Lyon 5 – Spacieux appartement familial de 103 m² – avec cave et garage Situé au 4ᵉ étage d’un immeub...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Impasse du Point du Jour, Lyon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France