SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
680 000 €
(6 182 € / m²)
Verkoop
5
1
110 m²
Impasse du Point du Jour, Lyon

slaapkamer5
vlak110 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Plongez dans le charme intemporel de cet appartement de 5 pièces, idéalement situé dans le quartier historique de Saint Paul à Lyon. Niché au 3ème éta...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Impasse du Point du Jour, Lyon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER