SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
260 000 €
(4 815 € / m²)
Verkoop
2
1
54 m²
Rue Varichon, Lyon

slaapkamer2
vlak54 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Situé dans un quartier paisible, au premier et dernier étage d’une maison de ville, ce vaste deux-pièces en duplex saura vous séduire par ses volumes,...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Rue Varichon, Lyon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Arome Immobilier