SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
649 000 €
(5 454 € / m²)
Verkoop
5
1
119 m²
Résidence la Noiseraie, Lyon

slaapkamer5
vlak119 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

EXCLUSIVITY- LYON 5 - POINT DU JOUR - In a beautiful, secure PITANCE residence in the heart of a park, on the 1st floor, this bright, quiet apartment ...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 10dagen

Plaatsen

Résidence la Noiseraie, Lyon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BARNES Lyon