SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
180 000 €
(4 615 € / m²)
Verkoop
2
1
39 m²
Rue Gorge de Loup, Lyon

slaapkamer2
vlak39 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Lyon 9 - 'Quai Pierre scize' / Quai de Saône - Investissement locatif - appartement occupé- Ttes commodités à proximité Au sein d'un immeuble ancie...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Rue Gorge de Loup, Lyon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Bureau Sully