SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
710 000 €
(6 283 € / m²)
Verkoop
4
1
113 m²
Allée des Villas, Lyon

slaapkamer4
vlak113 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Lyon 6 rue Duguesclin. Appartement 3 chambres avec Balcon, Grand Garage disponible et grande cave.   Bel appartement familial, en excellent état, clim...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 77dagen
Bijgewerkt: 37dagen

Plaatsen

Allée des Villas, Lyon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Bureau Sully