SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
299 000 €
(3 785 € / m²)
Verkoop
3
1
79 m²
Rue Gorge de Loup, Lyon

slaapkamer3
vlak79 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Fabien Torrecillas vous propose: APPARTEMENT TRAVERSANT AVEC GRAND SÉJOUR LUMINEUX – BALCON – ASCENSEUR – DOUBLE PARKING EN SOUS-SOLEn pl...

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

Open leefruimteApart toiletNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 119dagen
Bijgewerkt: 18dagen

Plaatsen

Rue Gorge de Loup, Lyon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France