SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
970 000 €
(5 511 € / m²)
Verkoop
5
1
176 m²
Allée des Villas, Lyon

slaapkamer5
vlak176 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

EXCLUSIVITE. LYON 6EME - Place Maréchal Lyautey : Au dernier étage d’un immeuble bourgeois aux parties communes de qualité, un ravissant appartement f...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 367dagen
Bijgewerkt: 8dagen

Plaatsen

Allée des Villas, Lyon
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Arlim Prestige Lyon