SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
147 500 €
(3 512 € / m²)
Verkoop
2
1
42 m²
Strada di à Merria, Lucciana

slaapkamer2
vlak42 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

iad France - Florian Vachey vous propose: Découvrez ce superbe appartement T2 de 42 m² avec une belle luminosité et une vue magnifique sur le cordon l...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 219dagen
Bijgewerkt: 49dagen

Plaatsen

Strada di à Merria, Lucciana
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France