SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
98 000 €
(1 307 € / m²)
Verkoop
3
1
75 m²
Rue de Veyrac, Limoges

slaapkamer3
vlak75 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Idéalement situé à deux pas de la gare, au sein d’une petite copropriété bien entretenue, découvrez cet appartement 3 pièces lumineux offrant un cadre...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 14dagen
Bijgewerkt: 12dagen

Plaatsen

Rue de Veyrac, Limoges
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Mallet-guy Immobilier