SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
150 000 €
(2 344 € / m²)
Verkoop
2
1
64 m²
Rue Bernard Palissy, Lille

slaapkamer2
vlak64 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

*** EXCLUSIVITE SOUS COMPROMIS *** Singulier a le plaisir de vous proposer un grand T2 de 64,5 m2 à rafraîchir (peintures, sol, cuisine et salle de ba...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 45dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Rue Bernard Palissy, Lille
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Singulier Immobilier