SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
265 000 €
(6 795 € / m²)
Verkoop
2
1
39 m²
Rue de Paris, Les Lilas

slaapkamer2
vlak39 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Gregoire Hieaux vous propose: Les Lilas - Coup de coeur !A 6 minutes à pieds du métro Mairie des Lilas (Ligne 11), charmant 2 pièces de 3...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rue de Paris, Les Lilas
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France