SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
1 543 000 €
(13 417 € / m²)
Verkoop
5
2+
115 m²
Rue Georges Cumin, Les Belleville

slaapkamer5
vlak115 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

A43270EH73 - This elegant 4-bedroom penthouse apartment is located in the charming alpine village of Saint-Martin-de-Belleville, within an exclusive n...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 72dagen
Bijgewerkt: 72dagen

Plaatsen

Rue Georges Cumin, Les Belleville
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Leggett Immobilier