SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
165 000 €
(5 000 € / m²)
Verkoop
2
1
33 m²
Impasse du Château, Les Baux-de-Provence

slaapkamer2
vlak33 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Duprat Immobilier vous présente à la vente: Dans une résidence sécurisée idéalement située aux Baux-de-Provence, découvrez ce charmant appartement en ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Impasse du Château, Les Baux-de-Provence
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Duprat Immobilier