SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
525 000 €
(6 563 € / m²)
Verkoop
3
2+
80 m²
Strada di Cala Rossa, Lecci

slaapkamer3
vlak80 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Découvrez ce somptueux duplex de 3 pièces niché dans le quartier prisé de Cala Rossa. Avec ses 80 m² de surface habitable, cet appartement moderne et ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Strada di Cala Rossa, Lecci
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER