SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
830 000 €
(8 218 € / m²)
Verkoop
4
1
101 m²
La Chamois, Le Tholonet

slaapkamer4
vlak101 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Au coeur du centre historique d'Aix-en-Provence, cet appartement de caractère de 101 m2 est situé au sein d'un immeuble ancien plein de charme. Traver...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasHoge plafondsHouten balkenNa de reconstructieNatuurlijk lichtOpen leefruimte

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

La Chamois, Le Tholonet
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ESPACES ATYPIQUES Global - ESPACES ATYPIQUES Aix - Marseille - Arles