SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
109 000 €
(1 817 € / m²)
Verkoop
3
1
60 m²
Route de Carpentras, Le Pontet

slaapkamer3
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Découvrez ce charmant appartement F3 à Le Pontet, parfait pour une première résidence principale. SAI Transaction est à votre disposition pour vous ac...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 423dagen
Bijgewerkt: 37dagen

Plaatsen

Route de Carpentras, Le Pontet
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Saint André Immobilier