SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
72 000 €
(1 059 € / m²)
Verkoop
3
1
68 m²
Rue Ferdinand de Lesseps, Le Mans

slaapkamer3
vlak68 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Sandra Dupuy vous propose: Appartement Chaleureux de 3 Pièces à Le Mans Winston Churchill - Locataire en place.Découvrez ce charmant appa...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 492dagen
Bijgewerkt: 492dagen

Plaatsen

Rue Ferdinand de Lesseps, Le Mans
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France