SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
75 000 €
(1 471 € / m²)
Verkoop
2
1
51 m²
Rue Ferdinand de Lesseps, Le Mans

slaapkamer2
vlak51 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Ludivine Radigue vous propose: À VENDRE – T2 lumineux de 51 m² – 5ᵉ étage avec ascenseur – Résidence Les Rives de l’HuisneProfitez d’un e...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rue Ferdinand de Lesseps, Le Mans
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France