SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
146 000 €
(5 214 € / m²)
Verkoop
2
1
28 m²
Avenue Pasteur, Le Haillan

slaapkamer2
vlak28 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

iad France - Catherine Baudet vous propose: Appartement T2 avec grande terrasse – Vendu loué – Idéal investissementSitué au cOEur de la commune recher...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 27dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Avenue Pasteur, Le Haillan
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France