SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
174 000 €
(3 867 € / m²)
Verkoop
2
1
45 m²
Rue des Vergers, Le Coudray

slaapkamer2
vlak45 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

LE COUDRAY (28630) - Appartement F2 45,82 m²
>>> PRIX DIRECT PROMOTEUR SANS HONORAIRES : 174 000 euros >> PRIX DIRECT PROMOTEUR SANS HONORAIRES : 361...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 493dagen
Bijgewerkt: 492dagen

Plaatsen

Rue des Vergers, Le Coudray
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Propriétés Privées