SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
369 000 €
(5 426 € / m²)
Verkoop
3
1
68 m²
Boulevard Carnot, Le Cannet

slaapkamer3
vlak68 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Le Cannet, résidence Grand Horizon avec parc et piscine, proche toutes commodités, lumineux appartement de 3 pièces, comprenant une entrée avec pla...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 141dagen
Bijgewerkt: 53dagen

Plaatsen

Boulevard Carnot, Le Cannet
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

l'Adresse Cannes et Le Cannet - l'Adresse Le Cannet