SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
259 700 €
(3 417 € / m²)
Verkoop
4
1
76 m²
Rue de Verdun, Laval

slaapkamer4
vlak76 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exclusif et Idéalement situé à Laval, cet appartement de 76,95 m2 vous séduira par sa luminosité et sa vue dégagée sur la rivière de la Mayenne et la ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Rue de Verdun, Laval
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

2B