SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
890 000 €
(7 607 € / m²)
Verkoop
4
1
117 m²
Chemin de la 3ème écluse, Lattes

slaapkamer4
vlak117 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Appartement d’Exception F4 117 m2 LattesSitué au sein d’une résidence de standing avec piscine, pool house et ascenseur, cet appartement F4 de 1...

Gas
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Chemin de la 3ème écluse, Lattes
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Agence Du Courreau