SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
414 750 €
(5 120 € / m²)
Verkoop
3
1
81 m²
Rue du Stade, La Rochelle

slaapkamer3
vlak81 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Au coeur d'un des quartiers les plus recherchés de La Rochelle, à proximité du front de mer et des commodités. Nous vous proposons cet appartement de ...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Rue du Stade, La Rochelle
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Demougin Transactions