SUPA24
Slaapkamer; natuurlijk licht, moderne stijl
Slaapkamer; natuurlijk licht, moderne stijl
Woonkamer; uitzicht, natuurlijk licht
96 000 €
(5 053 € / m²)
Verkoop
1
1
19 m²
Rue du Stade, La Rochelle

slaapkamer1
vlak19 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Votre réseau LYSI immobilier vous propose une opportunité d’investissement au sein de la résidence étudiante Cap Études La Rochelle République, située...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 67dagen
Bijgewerkt: 43dagen

Plaatsen

Rue du Stade, La Rochelle
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Lysi Immobilier Occitanie