SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
56 000 €
(1 244 € / m²)
Verkoop
2
1
45 m²
Passage du château, L'Aigle

slaapkamer2
vlak45 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

L'agence immobilière VIEL IMMOBILIER vous présente cet appartement T2 de 45.63m2 construit en 2007 situé dans une résidence à seulement 5mins des comm...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 81dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Passage du château, L'Aigle
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Viel Immobilier