SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
127 000 €
(3 098 € / m²)
Verkoop
2
1
41 m²
Rue des Aramons, Juvignac

slaapkamer2
vlak41 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Appartement T2 lumineux avec terrasse au calme Golf de Juvignac  Situé dans un environnement privilégié au cœur du secteur recherché du Golf de Juvi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rue des Aramons, Juvignac
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

QUADRIMM