SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
149 000 €
(5 731 € / m²)
Verkoop
1
1
26 m²
Rue des Aramons, Juvignac

slaapkamer1
vlak26 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Découvrez ce studio lumineux de 26 m² au sein d'une résidence neuve et arborée, construite en 2021 à Juvignac. Situé au 2e étage d'un immeuble avec as...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rue des Aramons, Juvignac
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ZEFIR IMMOBILIER