SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
158 000 €
(3 362 € / m²)
Verkoop
2
1
47 m²
Chemin des Bellons, Istres

slaapkamer2
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Ludovic Simon vous propose: À vendre – Appartement T2 avec terrasse et garage fermé à Istres – Résidence Les Hauts de GenestelleSitué au ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Chemin des Bellons, Istres
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France