SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
440 000 €
(7 097 € / m²)
Verkoop
3
1
62 m²
Rue de la Sablière, Hendaye

slaapkamer3
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

In Hendaye, I offer for sale a 3-room apartment for €440 ,000 WITH PARKING, with beautiful views and lovely terraces right by the water. You just need...

Parameters

Gegenereerd door AI

TerrasWeergaveAparte keukenApart toiletVloerReconstructie noodzakelijk

Ander
Leeftijd van het aanbod: 493dagen
Bijgewerkt: 492dagen

Plaatsen

Rue de la Sablière, Hendaye
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

NA INTERNATIONAL CONSULTING & REAL ESTATE