SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
309 000 €
(8 132 € / m²)
Verkoop
2
1
38 m²
Résidence les Grimaldines, Grimaud

slaapkamer2
vlak38 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Exclusively through our agency
In the heart of Port Grimaud, the famous seafront village of the Gulf of Saint-Tropez, this charming apartment offers a...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 23dagen
Bijgewerkt: 23dagen

Plaatsen

Résidence les Grimaldines, Grimaud
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MED-ESTATES