Lijst met aanbiedingen
8
8
8
435 000 €
(13 182 € / m²)
Verkoop
1
1
33 m²
Le Ponant, Grimaud
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
1
vlak
33 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Ideally located in the heart of Port-Grimaud, this 32.50 m² (Carrez law) apartment has been entirely renovated by an architect.
The apartment offer...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Uitrusting en functies
Airconditioning
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Na de reconstructie
Natuurlijk licht
Open leefruimte
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Nieuwbouw
Energie-intensiteit:
Het energieprestatiecertificaat (EPC) beoordeelt de energie-efficiëntie op een schaal van A tot en met G.
C - Economisch
gebouwtype:
Ander
Verwarmingstype:
Warmtepomp
Toon alle parameters
Leeftijd van het aanbod:
106dagen
Bijgewerkt:
23dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Le Ponant, Grimaud
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.