SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
106 000 €
(1 631 € / m²)
Verkoop
4
1
65 m²
Rue Pierre Brossolette, Grigny

slaapkamer4
vlak65 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

iad France - Amandine Lair vous propose: Rue MASSENA, proche des écoles , A SAISIR : , idéal primo-accédants petite famille, magnifique appartement d...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rue Pierre Brossolette, Grigny
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

IAD France