SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
131 000 €
(2 259 € / m²)
Verkoop
2
1
58 m²
Rue Crépu, Grenoble

slaapkamer2
vlak58 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Ideal investisseur ou 1er achat Eclusivité Nicolas Massacrier - renseignements et visites au O6 99 16 4O 93 Grand T2 de 58m2 transformable très facile...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 51dagen
Bijgewerkt: 51dagen

Plaatsen

Rue Crépu, Grenoble
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Immobilière Berlioz