SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
129 000 €
(3 395 € / m²)
Verkoop
2
1
38 m²
Rue Crépu, Grenoble

slaapkamer2
vlak38 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Découvrez en exclusivité ce beau T2 avec terrasse + cave + box en sous-sol Contact et visite au O699164O93 - Nicolas Massacrier Situé au 38 rue Félix ...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 61dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rue Crépu, Grenoble
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Immobilière Berlioz