SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
179 000 €
(2 011 € / m²)
Verkoop
4
1
89 m²
Rue des Chères, Gleizé

slaapkamer4
vlak89 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

  Villefranche sur Saône / Gleizé ( 69400) Les hauts du Beaujolais Appartement de 89,74 m2 carrez, 97,45 m2 totale avec balcon, cave et garage fermé, ...

Elektrisch
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Rue des Chères, Gleizé
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Bureau Sully